• Nowy

Spotkanie z Bogiem - modlitewnik dla osób starszych, samotnych i cierpiących

Ponownie pojawia się w naszym wydawnictwie ten tak bardzo przez wielu oczekiwany modlitewnik dla osób starszych, samotnych i cierpiących. Kolejne wydanie jest znacznie poszerzone i ma ponad 700 stron oraz wyróżnia się oczywiście dużą czcionką. Dodaliśmy także dwie tasiemki.

„Spotkanie z Bogiem” ks. Stefana Prusia w sposób ciepły, ale jednocześnie bardzo mądry od wielu lat towarzyszy osobom, które po niego sięgają. Składa się on bowiem nie tylko z modlitw, ale także z głębokich refleksji o życiu, a także o świadomym oczekiwaniu na spotkanie z Bogiem u jego ziemskiego kresu.

Przepraszamy za zwłokę w wydaniu modlitewnika. Przez ostatnie lata odebraliśmy wiele telefonów z pytaniem, czy jest już dostępny. Jedna z pań w sierpniu 2017 roku w ten sposób nas motywowała: „Spieszcie się, bo my już odchodzimy, a tak bardzo potrzebujemy tego modlitewnika”.

Prosimy więc jeszcze o trochę cierpliwości. Drukarnia zapewnia, że 8 marca 2018 r. modlitewnik będzie wydrukowany, tym razem w trzech wersjach kolorystycznych.  

Modlitewnik będzie dostępny po 8 marca 2018 r.

Autor ks. Stefan Pruś SDB
Rok wydania 2018
Liczba stron 736
Format 85x120
Oprawa twarda
Waga 350

24,90 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę

Produkty powiązane