• Wyprzedaż!
  • -50%

Duch miłości (+CD)

„Mój synek i ja przeżywaliśmy wspólnie wielką przygodę — zakup nowych butów. Gdy tylko usiedliśmy w sklepie w oczekiwaniu na sprzedawcę, synek wyraził swą radość i podekscytowanie słowami: «Kocham cię ponad wszystko!». Wówczas kobieta stojąca naprzeciwko pochwyciła mój wzrok i, patrząc z ukosa na ponurego nastolatka stojącego przy niej, skomentowała z grymasem na twarzy: «Doceń to». Doceniłam. Doceniam.

Słowa mogą znaczyć tak wiele — słowa miłości i współczucia, zaproszenia, powitania, zrozumienia i aprobaty. Jakie to smutne, że słowa, które ludzie chcieliby usłyszeć za życia, padają zazwyczaj dopiero podczas ceremonii pogrzebowej. Ale same słowa nie wystarczą. Czułe słówka brzmią pusto, jeśli nie towarzyszy im prawdziwa miłość i przepojone troską, przemyślane, rozsądne czyny. W tej książce staram się zgłębić różne aspekty miłości, nie zapominając o cenie, jaką się za nią płaci. Ból towarzyszący miłości wydaje mi się bardzo realny. Sama go doświadczyłam i dzieliłam z innymi ich cierpienie. Jednak wierzę, ze pomimo wszystko — z ludzką i Bożą pomocą — miłość może przekształcić się w tak „wielką rzecz, jaką może być i jakiej wszyscy potrzebujemy.

Autor Carol Watson
Liczba stron 28
Format 155x166
Waga 160

16,57 zł -50%

8,29 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć