• -50%

Rozmowy do-prawdy. Rozmawia Katarzyna Szymańska-Borginon

Phil Bosmans rozmawia z Katarzyną Szymańską-Borginon o swoich przekonaniach, miłości, wierze, cierpieniu, śmierci, pracy, działalności, rodzinie i wielu innych sprawach ważnych dla każdego człowieka.

Phil Bosmans – autor kilku bestsellerów. Jego książki przetłumaczono na dwadzieścia cztery języki, w tym na polski. Całkowity nakład na świecie przekroczył dziesięć milionów egzemplarzy. Jego optymistyczne recepty na życie, tworzone w formie aforyzmów czy wierszy, wynikają z głębokiej wiary, własnego doświadczenia i współodczuwania z ludźmi cierpiącymi, najbiedniejszymi, samotnymi. „Zakochany w człowieku” – tak często mówi sam o sobie. „Potem – jak pisze pani Katarzyna Szymańska-Borginon – przez kolejnych kilka miesięcy spotykaliśmy się dosyć regularnie.... Rozmawialiśmy o miłości. Zawsze o miłości, ale za każdym razem o jej innym obliczu. «Czy ojciec mnie kocha?» – spytałam na początku przedwcześnie i prowokacyjnie. Potem nie musiałam już pytać. Nawet mnie już nie dziwiło, że młoda kobieta może zaprzyjaźnić się z ponadosiemdziesięcioletnim starcem.

Ksiądz Bosmans ma więcej radości życia, humoru i wewnętrznego spokoju niż wielu ludzi o połowę od niego młodszych. Jako jeden z pierwszych dowiedział się, że spodziewam się maleńkiej Stasi. Wiem, że się w tej intencji modlił. A gdy spotkali się na wózkach – on i mój mąż Steven, chory na stwardnienie rozsiane – obaj śmiali się z własnego inwalidztwa, jakby było powodem szczególnej radości. „Niektóre sprawy wyglądają na nieszczęście, a przecież są błogosławieństwem»”.

Ksiądz Bosmans, nawet unieruchomiony przez chorobę i wiek, daje siebie z miłością, bezinteresownie, za darmo. Nie mogłam tego daru zachować tylko dla siebie. Postanowiłam rozmowy nagrywać, by w formie książkowej trafiły do polskich czytelników, dla których ksiądz Bosmans dołączył napisany z trudem lewą ręką autograf i dedykację: „Wiele szczęścia dla wszystkich polskich czytelników”.

Autor Phil Bosmans, Katarzyna Szymańska-Borginon
Liczba stron 152
Format 160x180
Oprawa miękka
Waga 320

26,00 zł -50%

13,00 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć