Śpiewnik salezjański

Śpiewy do Maryi Wspomożycielki Wiernych, świętych i błogosławionych Rodziny Salezjańskiej oraz inne napisane przez salezjanów. Akompaniamenty.

Wydawnictwo zawiera tradycyjne pieśni do Wspomożycielki, Księdza Bosko oraz świętych i błogosławionych salezjańskich oraz te, które powstały w ostatnich latach. Po raz pierwszy akompaniamenty organowe do tych śpiewów są zebrane w jednym śpiewniku. Redaktorzy dokonali selekcji pieśni oraz wybrali takie tonacje, które odpowiadają wspólnemu ich wykonywaniu. Śpiewnik jest skierowany przede wszystkim do organistów oraz muzyków pracujących w środowiskach salezjańskich. Wśród nowych, dotychczas niepublikowanych oficjalnie śpiewów, znajdziemy między innymi „Hymn na cześć męczenników”, akompaniament do „Witaj, o księże Bosko” oraz akompaniament do oficjalnego śpiewu na peregrynację „Jesteś? Bosko!”. Publikację zamyka kilkanaście innych kompozycji salezjanów.

„Śpiewnik salezjański” został przygotowany wspólnie przez Salezjańskie Szkoły Muzyczne w Lutomiersku i portal Bosko.pl.

Rok wydania 2013
Liczba stron 110
Format 210x290
Waga 550

28,57 zł

Produkty powiązane

Komentarze

Napisz swoją opinię

Śpiewnik salezjański

Napisz swoją opinię

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć