Śpiewnik salezjański

Śpiewy do Maryi Wspomożycielki Wiernych, świętych i błogosławionych Rodziny Salezjańskiej oraz inne napisane przez salezjanów. Akompaniamenty.

Wydawnictwo zawiera tradycyjne pieśni do Wspomożycielki, Księdza Bosko oraz świętych i błogosławionych salezjańskich oraz te, które powstały w ostatnich latach. Po raz pierwszy akompaniamenty organowe do tych śpiewów są zebrane w jednym śpiewniku. Redaktorzy dokonali selekcji pieśni oraz wybrali takie tonacje, które odpowiadają wspólnemu ich wykonywaniu. Śpiewnik jest skierowany przede wszystkim do organistów oraz muzyków pracujących w środowiskach salezjańskich. Wśród nowych, dotychczas niepublikowanych oficjalnie śpiewów, znajdziemy między innymi „Hymn na cześć męczenników”, akompaniament do „Witaj, o księże Bosko” oraz akompaniament do oficjalnego śpiewu na peregrynację „Jesteś? Bosko!”. Publikację zamyka kilkanaście innych kompozycji salezjanów.

„Śpiewnik salezjański” został przygotowany wspólnie przez Salezjańskie Szkoły Muzyczne w Lutomiersku i portal Bosko.pl.

Rok wydania 2013
Liczba stron 110
Format 210x290
Waga 550

28,57 zł

Produkty powiązane

Celtycka dusza. Wiersze, modlitwy i muzyka (+CD)

16,57 zł -60%
6,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 17.40 zł
  • Wyprzedaż!
  • -60%

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć