Dorosłeś. Twoje głębokie powołanie

Jest to książka, która pomoże właściwie ustawić, a może i zmienić twoje życie. Pozwoli ci bowiem odkryć twoje cechy i ukryte lęki, które uniemożliwiają osiąganie rezultatów i eliminują zaufanie do siebie samego. Wykaże ci, jakie są twoje rzeczywiste zainteresowania, co jest dla ciebie najważniejsze i co buduje twoją osobowość. Poznasz swoje „głęboko ukryte powołanie”, gdyż poza wyborami, których codziennie dokonujesz, istnieje czerwona nić, która łączy nieskończone gesty, jakie codziennie czynisz, i nadaje im głęboki sens. Jest to książka pasjonująca dzięki tematom, które porusza i dzięki temu, że zawiera mnóstwo pytań i doświadczeń ludzi młodych.

Umberto De Vanna, salezjanin, pracował długo z młodzieżą w szkole i w ośrodkach młodzieżowych. Dziennikarz, publicysta. Jest autorem wielu książek: Chłopcy i dziewczęta (Ragazzi e ragazze), Nastolatki i wybór chrześcijański (Adolescenti e scelta cristiana); Spotkanie z młodzieżą w parafii (Incontri giovanili in parocchia) i serię Dossier nastolatków (Dossier adolescenti), tłumaczonych na wiele języków.

Autor Umberto De Vanna
Rok wydania 2006
Liczba stron 192
Format 145x205
Oprawa miękka
Waga 220

15,24 zł

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć