• Wyprzedaż!
  • -60%
  • Brak produktu

Zesłanie Ducha Świętego w Jerozolimie. Przygotowanie do bierzmowania

Książka ta ma przeznaczenie dwojakiego rodzaju. Z jednej strony może być prezentem z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania, a z drugiej – swego rodzaju komentarzem, zachęcającym do głębszego przeżywania Zesłania Ducha Świętego. Jako komentarz jest jedną z serii publikacji autora na temat świąt roku liturgicznego: Adwentu, Bożego Narodzenia, Wielkiego Postu i Wielkanocy. Jako prezent z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania jest przeznaczona dla młodszych i starszych chrześcijan, a także dla tych, którzy im w tym pomagają: świadków, rodziców i współpracowników. Jest ona także pomocą dla tych wierzących, których po kilku czy kilkunastu latach od przyjęcia sakramentu zaczyna nurtować pytanie, czy i w jaki sposób przez odnowienie bierzmowania mogą wzmocnić w sobie dane im, lecz obecnie przygasłe światło Ducha Świętego.

Podziałowi tekstu na krótkie, przejrzyste rozdziały towarzyszyło pragnienie wyjścia naprzeciw trudnościom, jakie sprawia przyswajanie sobie wiedzy religijnej związanej z zasadniczymi tematami wiary chrześcijańskiej.

Książkę tę dedykowana jest w szczególny sposób tym wszystkim młodym ludziom, którzy w przeszłości przyjęli sakrament bierzmowania, a także i tym, którzy w przyszłości przyjmą ten sakrament.

Autor Egon Kapellari
Rok wydania 2005
Liczba stron 184
Format 144x206
Oprawa miękka
Waga 265

23,81 zł -60%

9,52 zł

Brak produktu

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć