• -60%

Po co żyjesz? Nadzieja, Miłość i Wiara – drogą do pełni życia

Książka jest skierowana przede wszystkim do młodego pokolenia, które na skutek przemian zachodzących we współczesnym świecie zaczyna żyć tak, jakby Boga nie było i odrzuca jakiekolwiek normy moralne, nauczane przez Kościół. I zamiast oczekiwanego szczęścia, odnajduje frustrację i ciągły niedosyt.

My, jako chrześcijanie, wiemy, że źródłem szczęścia dla człowieka jest Bóg. Człowiek może żyć bez Boga, może żyć tylko dla samego siebie. Ale czy takie życie ma sens? Na to pytanie odpowiada książka, którą bierzesz do ręki. Jej celem jest pomóc Ci odpowiedzieć na pytanie: Po co żyjesz? W odpowiedzi dowiesz się, że celem życia chrześcijanina na ziemi nie jest pogoń za władzą, bogactwem, przyjemnością, lecz sam Bóg. Służąc Mu na drodze nadziei, miłości i wiary, chrześcijanin będzie mógł żyć nie tylko szczęśliwie tu, na ziemi, ale dążyć również do pełni życia tam, w niebie. Zrozumienie tej prawdy jest ważne dla każdego człowieka, bo jak napisał Lothar Zanetti: „Ci, którzy żyją NADZIEJĄ, widzą dalej; Ci, którzy żyją MIŁOŚCIĄ, widzą głębiej; Ci, którzy żyją WIARĄ, widzą wszystko w innym świetle”.

Autor ks. Bogdan Piwowarczyk
Liczba stron 116
Format 120x190
Waga 95

12,19 zł -60%

4,88 zł

Produkty powiązane

Skarbnica świętych

80,00 zł -50%
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 84.00 zł
  • -50%

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć