• -70%

Kiedy wiara chce zerwać

Pytania i odpowiedzi na temat Boga, dorastania i cierpienia...

W życiu każdego człowieka, a zwłaszcza nastolatka, przychodzi taki moment, kiedy przyjęta nieświadomie w dzieciństwie wiara już nie wystarcza. Na horyzoncie pojawiają się i mnożą tysiące pytań. Dlaczego mam wierzyć? Co będzie po śmierci? Dlaczego muszę chodzić na Mszę? To ważny moment właśnie wtedy, gdy dziecinna wiara przygotowuje się do osiągnięcia dorosłości. Ta wiara zrywa z przyzwyczajeniami przeszłości, aby stać się prawdziwszą, silniejszą. Oto wyjaśnienie tytułu książki.

Kto odpowiada na pytania? Autorem odpowiedzi jest ks. Tonino Lasconi. Mieszka w Fabriano we Włoszech, jest proboszczem, pisze książki, od wielu lat współpracuje z pismem „Primavera" (pol. „Wiosna"), uwielbia towarzystwo młodzieży, którą doskonale zna i która go kocha.

Jak posługiwać się tą książką?

Do młodzieży: to nie jest żaden do przeczytania jednym tchem thriller, ale książka, którą warto mieć zawsze pod ręką i zaglądać do niej właśnie wtedy, kiedy „wiara chce zerwać", tzn. męczy was, prowokuje, wyzywa.

Do wychowawców: ta książka może pomagać na wiele sposobów, zarówno na lekcjach religii, w czasie spotkań z młodzieżą, duchowych rozważań oraz w rodzinie.

Autor Tonino Lasconi
Liczba stron 158
Format 125x195
Oprawa miękka
Waga 170

7,20 zł -70%

2,16 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć