• -70%

A radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać

Książka zawiera trzydzieści dwie homilie opierające się na tekstach Ewangelii św. Jana, przeznaczone na Msze św. lub nabożeństwa odprawiane za zmarłych.

Pragną one pomóc w duszpasterstwie. Przy okazji pogrzebów nasze kościoły zapełniają się ludźmi; to niezwykle ważna duszpasterska chwila. Chrześcijańskie mówienie o śmierci oznacza mówienie o zmartwychwstaniu, o Chrystusie Zmartwychwstałym i o otwierającej się przed nami nadziei.

Książka ta pragnie pomóc prowadzącym nabożeństwa żałobne, którzy chcą ofiarować obecnym prawdziwą i głęboką katechezę o zbawiającym Jezusie. Ewangelia św. Jana najlepiej nadaje się do tego celu.

Autor, kapucyn, proboszcz i profesor Pisma świętego, przedstawia również pogłębione rozważanie na temat sensu życia i przejścia przez śmierć do życia wiecznego. Każdy, kto będzie rozważał teksty św. Jana, otrzyma pomoc i będzie mógł odkryć w człowieku podstawowe wartości życia, iskierki sprawiedliwości, pragnienia najwyższego dobra, jednym słowem - Boga, źródło wszelkiego dobra, który czyni w każdym człowieku dzieło swego zbawienia.

Autor Aizpurúa Fidel
Rok wydania 2005
Liczba stron 140
Format 145x205
Oprawa miękka
Waga 140

11,43 zł -70%

3,43 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć