• Wyprzedaż!
  • -40%

10 dni rekolekcji

W drugim rozdziale Księgi Proroka Ozeasza jest powiedziane, że Pan chce nas zabrać osobno, na miejsce pustynne, by mówić do naszego serca, mówić do twojego serca. Chodzi zatem o stworzenie najlepszych warunków, aby Pan mógł mówić do twojego serca. To są dni skupienia: moment, w którym Pan chce przemówić do twojego serca. Życie wielu osób zostało przemienione właśnie dzięki rekolekcjom, ponieważ Bóg w takim czasie działa szczególnie intensywnie. Także Jezus brał ze sobą na odludzie uczniów, gdy byli zmęczeni, i pozwalał „ładować im akumulatory” na osobności, podczas wspólnego odpoczynku.

Dni skupienia to czas odpoczynku, który spędzasz z Jezusem; wakacje, podczas których On pragnie „doładować twój akumulator duchowy”. Nie bój się i nie stawiaj oporu, gdy ci się proponuje takie rekolekcje. Dni skupienia wymagają zaangażowania – nade wszystko zachowanie ciszy wymaga pewnego wysiłku.
Dni skupienia, proponowane w tej książce, zostały niegdyś przeprowadzone z młodzieżą gimnazjalną w seminarium im. Jana XXIII w Bergamo.

Gimmi Rizzi, kapłan z diecezji Bergamo, jest ojcem duchowym wspólnot gimnazjalnych Seminarium Biskupiego „św. Jana XXIII” w Bergamo. Funkcję tę pełni od 1991 roku – roku przyjęcia przez niego święceń kapłańskich.

Autor Gimmi Rizzi
Rok wydania 2003
Liczba stron 236
Format 145x204
Oprawa miękka
Waga 260

12,76 zł -40%

7,66 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć