• Wyprzedaż!
  • -70%

Skarbnica Psalmów

Przez wieki ludzie poszukiwali ukojenia w Psalmach. Wydaje się, że szczerość i realizm psalmisty pozwalają nam swobodnie rozmawiać z Bogiem o każdego rodzaju emocjach, których doświadczamy – od strachu i smutku, po radość i inspirację, od złości i rozpaczy, po chwałę i uwielbienie. Skarbnica Psalmów łączy pieśni, poezję i poszukiwania psalmisty z reprodukcjami dzieł sztuki, co zapewnia dostęp do słów i obrazów skłaniających do modlitwy i refleksji. Książka podzielona jest na krótkie rozdziały poruszające takie tematy jak strach, żałoba, wdzięczność i przewodnictwo, dlatego warto mieć ją pod ręką i ciągle do niej wracać.

Martin Manser jest redaktorem wielu encyklopedii i słowników. Opracował The Lion Bible Quotation Collection (1999) (Zbiór cytatów biblijnych) oraz The Good Word Guide (Bloomsbury, 1997) (Przewodnik po Dobrym Słowie).

Bóg jest dla nas ucieczką i mocą: łatwo znaleźć u Niego pomoc w trudnościach. Przeto się nie boimy, choćby waliła się ziemia i góry zapadały w otchłań morza. Niech wody jego burzą się i kipią, niech góry się chwieją pod jego naporem.

Autor Martin Manser
Liczba stron 96
Format 113x185

17,14 zł -70%

5,14 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Tryptyk salezjański

10,29 zł -60%
4,11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 10.80 zł
  • -60%

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć