Janek

Janków jest całe mnóstwo, ale taki – tylko jeden. Wielu już opisywało jego życie, ale ta książeczka to opowieść nietypowa. 

Choć nie zawiera kolejnej biografii, umożliwia poznanie prawdziwych zdarzeń z życia tytułowego bohatera. Jej autor zaprasza też do świata snów, jednocześnie opowiadając o przygodach grupy przyjaciół, którzy borykają się ze swoimi dziecięcymi problemami. Z pomocą w trudnościach przychodzi właśnie on, starszy od nich o zaledwie kilka lat, Janek. Jest postacią tajemniczą, kierowcą busika o numerze rejestracyjnym DRU111. Skoro samochód, to także i podróż, a co za tym idzie kolejne perypetie i przeszkody.

Ta nieco zawikłana historia stawia czytelnika przed pewnymi wyzwaniami. Ponadto podaje niezawodny sposób na przekraczanie granic czasu i  przestrzeni… Można go zastosować natychmiast po zakończeniu lektury.

Autor Wojciech Kułak
Rok wydania 2022
Liczba stron 44
Format 165x240
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wydawnictwo Salezjańskie

18,00 zł

Produkty powiązane

Spełniony sen (twarda okładka)

33,24 zł -10%
29,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 34.90 zł
  • -10%

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Święty Jan Bosko – zakładka (4 rodzaje)

0,41 zł -33%
0,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 0.50 zł
  • -33%

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć