• Wyprzedaż!
  • -50%

Duch pielgrzymowania

«Nasze codzienne życie może wydawać się nieznośnie przewidywalne i monotonne. Jakaś mała cząstka nas wyrywa się ku otwartym horyzontom, ku łukowi zakrętu, który ginie wśród nieznanych wzgórz. Poczucie stagnacji, braku satysfakcji, mogą być początkiem czegoś ważnego. Zamiast zbywać głos duszy wzruszeniem ramion, spróbujmy go wysłuchać… Nasz duch może marzyć o pielgrzymce – podróży w nieznane, a mimo to mającej cel». Wielu z nas pociąga myśl o pielgrzymce. W tej pięknej książce autorka zachęca nas do zastanowienia się nad znaczeniem pielgrzymowania i do spojrzenia na życie jak na odkrywczą podróż. Duch pielgrzymowania, ilustrowany barwnymi zdjęciami znanych miejsc pielgrzymkowych i poruszających krajobrazów, łącząc tekst autorki z cytatami, pomoże nam rozważyć wewnętrzne i zewnętrzne źródła poszukiwań prawdy i inspiracji.

Andrea Skevington ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Cambridge. Mieszka w Suffolk z mężem i dwójką dzieci. Jest kompilatorką takich zbiorów, jak Głębia nauk Jezusa czy Głębia Psalmów.

Autor Andrea Skevington
Liczba stron 48
Format 155x166

14,48 zł -50%

7,24 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć