• Wyprzedaż!
  • -50%

Duch Stworzenia

Coś się psuje w naszej relacji ze światem natury. O zagrożeniach dla środowiska słyszymy niemal co dzień, kiedy zasłaniamy okna przed parzącym gorącem lata, czy też z niepokojem słuchamy wiatru tłukącego się o dachówki. Dowiadujemy się o kolejnych obszarach zajętych pod wysypiska, na naszych oczach znikają ciche, zielone pola i tętniące życiem lasy. Wydaje się to nieuniknione. Czujemy się bezradni i osamotnieni. «Być może uda nam się na nowo odkryć starożytną mądrość, która w pogoni za postępem została odrzucona gdzieś na bok, i otworzywszy się na Ducha Stworzenia zaczniemy żyć w harmonii ze światem i wszystkimi jego mieszkańcami». Nadszedł czas, byśmy odnowili kontakt ze światem natury, naprawili zniszczoną więź i wysłuchali tego, co ma nam do powiedzenia stworzenie. W tej bardzo aktualnej książce autorka zestawia własne przemyślenia z cytatami i kolorowymi zdjęciami, aby nas zainspirować i wezwać do ponownego zainteresowania się naszym miejscem na tym świecie.

Andrea Skevington ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Cambridge. Mieszka w Suffolk wraz z mężem i dwójką dzieci. Napisała i skompilowała wiele książek, wśród nich takie pozycje, jak Głębia Psalmów, Głębia Nauk Jezusa oraz Duch pielgrzymowania.

Autor Andrea Skevington
Liczba stron 48
Format 155x166

14,48 zł -50%

7,24 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć