• -50%

Głębia nauk Jezusa

Słowa Jezusa Chrystusa były często cytowane na całym świecie. Dawały ukojenie i niosły pocieszenie w czasach, gdy rozgrywały się wydarzenia ewangeliczne i mimo upływających wieków nie tracą swej aktualności i przemawiają do ludzi także dziś. Głębia nauk Jezusa to wybór wypowiedzi Jezusa podzielonych na siedem głównych tematów: Miłość, Dawanie, Przebaczenie, Z serca, Bezcenny skarb, Człowiek pełen współczucia, Przyjdź i chodź za mną. Każdy temat, został poprzedzony krótkim wprowadzeniem oraz zilustrowany przepięknymi fotografiami przyrody. Używana codziennie, lub też przeglądana jedynie przy szczególnych okazjach, książka ta – może stanowić niewyczerpane źródło inspiracji.

Andrea Skevington studiowała filologię angielską na Uniwersytecie w Cambridge, a obecnie mieszka w Suffolk z mężem i dwójką dzieci. Jest autorką wielu książek.

Autor Andrea Skevington
Rok wydania 2007
Liczba stron 48
Format 113x185

16,00 zł -50%

8,00 zł

Produkty powiązane

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Dojrzewanie. Podstawowe zagadnienia edukacji dojrzewającej młodzieży

15,24 zł -50%
7,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 16.00 zł
  • Wyprzedaż!
  • -50%

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć