• -50%
  • Brak produktu

8 świętych pod lupą

Ku Jezusowi z młodymi po śladach świętych

Książka przeznaczona dla młodzieży (także tej starszej), poszukującej wartości, norm i wzorów do naśladowania. Można tu znaleźć najlepsze przykłady - łatwo i nowocześnie przedstawione życiorysy świętych i błogosławionych Kościoła, niczym nie przypominające nudnych tekstów! Byli i są to nasi starsi bracia i siostry, którzy poprzedzili nas w podążaniu śladami Jezusa, aby stać się Jego przyjaciółmi. Postacie: Alojzego Orione, Wawrzyńca, Filipa Nereusza, Kamila de Lellis, Teresy z Lisieux, Mikołaja, Jana XXIII oraz Matki Teresy z Kalkuty nie są ukazane nudno czy schematycznie. To przede wszystkim autentyczni, wrażliwi ludzie, którzy umieli dostrzec Boga i pójść za głosem Jezusa.

Uwaga! Książka „wielokrotnego użycia" może być wykorzystana także przez wychowawców, katechetów, nauczycieli, animatorów, podczas rekolekcji, czy spotkań z młodzieżą...

Autor Gimmi Rizzi
Rok wydania 2008
Liczba stron 160
Format 150x210
Oprawa miękka
Waga 222

14,67 zł -50%

7,33 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 15.40 zł

Brak produktu

Produkty powiązane

Ku zbawieniu. Myśli świętych i błogosławionych

26,67 zł -50%
13,33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 28.00 zł
  • -50%

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć