• Obniżka

Nastolatkowie. Jak wychować i nie zwariować?

Poradnik dla rodziców, którzy pragną zrozumieć nastolatka czy nastolatkę i przyjść im z pomocą.

  • jasny język i przekaz w formie dialogu
  • zagadnienia dotyczące współczesnych problemów wychowania 
  • wsparcie dla rodziców
  • doświadczony psychoterapeuta
  • system wychowawczy św. Jana Bosko
  • odbiorcy: rodzice

Czy niekiedy odnosisz wrażenie, że twoje dziecko, twój uczeń przestaje przypominać kogoś, kogo znałeś do tej pory? A może zastanawiasz się, czy to wciąż ta sama osoba? Czy w związku z tym przeżywasz chwile, w których twoje emocje przypominają wulkan w stadium erupcji? Prawdopodobnie to do tej pory słodkie dziecko powoli wkracza w okres dojrzewania. Masz nastolatka w domu i w szkole! Jeśli jako matka, ojciec, nauczyciel lub wychowawca potrzebujesz wsparcia, aby ten trudny czas był nieco lżejszy dla ciebie oraz bezpieczniejszy dla młodego człowieka, sięgnij po tę książkę.

Karol Domagała – salezjanin, psycholog i psychoterapeuta. Na co dzień pracuje z młodzieżą w Salezjańskim Ośrodku Wychowawczym i Ośrodku Socjoterapii w Różanymstoku. Prowadzi Punkt Interwencji Kryzysowej, psychoterapię indywidualną oraz małżeńską. Przeprowadza szkolenia i warsztaty dla rodziców, nauczycieli, wychowawców i pedagogów dotyczące pracy z młodzieżą.

Recenzja książki:

www.Gosc.pl

www.daughterofholygod.wordpress.pl

Autor Karol Domagała SDB
Rok wydania 2019
Liczba stron 320
Format 135x185
Oprawa twarda
Waga 500 g
Wydawnictwo Wydawnictwo Salezjańskie

37,05 zł -15%

31,49 zł

Produkty powiązane

Komentarze

Oceń 
Barbara W.
2020-04-29

Naprawdę warto ją mieć!

Książkę Karola Domagały "Nastolatkowie" dostałam w prezencie. W tej pozycji zaintrygował mnie podtytuł - "Jak wychowywać i nie zwariować?". Od kilkunastu lat bez przerwy mam w domu nastolatki..... Zaczęłam więc czytać i czytałam ciurkiem z niewielkimi przerwami, a następnie wróciłam do początku, żeby robić to wolniej i więcej pomyśleć. Wracam do tej książki okresowo, żeby przypomnieć sobie, jakie błędy popełniam w relacji z nastolatką i co jest normą, a co nie w jej zachowaniu. Autor książki ma duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i zdrowe, moim zdaniem, poglądy na wychowanie. Po lekturze tej książki zmieniłam nieco podejście do siebie samej i do mojej nastolatki i odczułam ulgę. Polecam ją wszystkim rodzicom, szczególnie tym, którzy wychowują nastolatki. Książka napisana jest prostym językiem w postaci dialogu: pytań, które zadałby każdy rodzic i odpowiedzi na nie, więc czyta się ją bardzo łatwo. Tę książkę trzymam na wierzchu i sięgam po nią w wolnych chwilach, nie tylko gdy mam problem. Naprawdę warto mieć ją w domu.

Napisz swoją opinię

Nastolatkowie. Jak wychować i nie zwariować?

Poradnik dla rodziców, którzy pragną zrozumieć nastolatka czy nastolatkę i przyjść im z pomocą.

Napisz swoją opinię

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć